Antalya Haber, Hizmet

Bayramda ulaşım indirimi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı’nı rahat ve huzurlu geçirmeleri için gereken tedbirleri aldı.
Zabıta, İtfaiye, ASAT başta olmak üzere birçok birim Kurban Bayramı süresince görev başında bulunacak. Bayram süresince otobüs, minibüs ve tramvay UKOME kararıyla yüzde 50 indirimli yolcu taşıyacak. Vatandaşlar Büyükşehir’in kesim yerlerinde kurbanlarını ücretsiz kestirebilecek.
Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nın güvenli ve huzur içinde geçmesi için çalışmalarını tamamladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda halkın bayramlaşma geleneğini rahatça yerine getirebilmesini sağlamak için ulaşımda kolaylık sağladı. UKOME Genel Kurulu’nun aldığı karar gereğince Kurban Bayramı süresince tüm toplu taşıma araçlarının ücret uygulaması belirlendi. Buna göre dört günlük bayram süresince, otobüs, minibüs ve tramvay yüzde 50 indirimli yolcu taşıyacak. 1.20 Krş olan otobüs 60 Krş, 1.30 Krş olan minibüs 65 Krş, 1.10 Krş olan tramvay ise 55 kuruştan yolcu taşıyacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s