Medialine Production

Kime ulaşmak isterdiniz ?

Markanızı, ürününüzü, dünyanın istediğiniz ülkesinin, istediğiniz şehrine taşıyın. Aynı anda birden fazla ülkenin birden fazla şehrinde veya dilediğiniz ülkelerin bütün şehirlerinde gündeme gelin. Dilediğiniz yaş ve cinsiyet grubuna hitap edin. Sizi, sattığınız ürün veya hizmetle ilgilenmekte olan insanlara ulaştırabiliriz !

“Ne kadar çok taş atarsan o kadar çok isabet ettirme şansın olur” devrini kapatıyoruz.

Size, hedef kitlenizi 12’den vurmanızı sağlayacak en etkili ve en ucuz reklam olanağını sunuyoruz. Reklamınız için harcayacağınız hiç bir kuruşunuzun boşa gitmemesi için reklamınız sadece doğru hedef kitlesine erişecek. Yaylım ateşiyle bütçenizi eritmeyin. Nokta atışıyla yeni müşteriler ve daha geniş bütçe olanaklarına kavuşun.


Ürün anketiniz reklamın içinde !

Dünyadaki başka hiç bir reklam modeli size ürününüzle, reklamınızla ilgilenen insanların analizini sunmaz. Biz, reklamınızın gösterim ve eylem analizlerinin yanında, reklamınıza cevap veren, reklamınızla ilgilenen insanların cinsiyet ve yaş grubu istatistiklerini de size sunuyoruz. Böylece, başkaca herhangi bir maliyete katlanmaksızın çok büyük sayıda insan kitlesi içerisinde hangi yaş grubunun, hangi cinsiyetin ürününüzle daha ilgili olduğunu öğrenebilir, bu verilerle yeni satış stratejileri geliştirebilirsiniz. Eğer ürün geliştirme aşamasındaysanız, planlamanızı güncel veriler ışığında yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Yatırım mı ? Kumar mı?

Günümüzdeki bütün reklam mecralarında ortak bir kural vardır: Bir bütçe için bir reklam projesi belirlersiniz. Peki ya o reklam projesi “tutmazsa” ? Planınıza aldığınız birden fazla reklam olasılığının hepsini birden ve üstelik aynı reklam bütçesi içerisinde uygulamaya koymak ister miydiniz ? Hiç bir işi şansa bırakmamak için birden fazla reklam görsel ve metinleri hazırlayıp, bunları sizin yerinize gün ve gün analiz ediyor, hedef kitle ilgililiği düşük olanları eliyor, onların yerine size maksimum geri dönüşüm kazandıracak olasılıkları irdeliyoruz.

Teknolojinin sınır tanımayan olanaklarıyla tanışmaya hazır olun !

Dünya genelinde 300 milyon, Türkiye’de 12 milyon, Antalya’da 160 bin kayıtlı kullanıcısı olan Facebook sosyal ağlarında reklam optimizasyonunu deneyimli kadromuza bırakın, en ucuza en verimli reklam kampanyasının tadını çıkarın. Medialine Reklam ekibi, firmanızın, ürününüzün reklam görsel ve metinlerini hazırlar, reklam çeşitlendirmesi yaparak en avantajlı sonuca erişir. Medialine Production, reklam istatistiklerinizi günlük olarak mercek altına almakta, firmanız ve ürün satışlarınız için maksimum verimliliği hedeflemektedir.

NEDEN FACEBOOK ?

Facebook reklam mecrasını diğer TÜM REKLAM MECRALARINDAN AYIRAN en önemli özelliği reklamınızı;

– Belirli bir ülkenin belirli bir şehrinde bulunan,

– Dilediğiniz yaş aralığında,

– Dilediğiniz cinsiyette,

– Dilediğiniz konularla ilgilenen insanlara ulaştırabilmenizdir. Bu sayede reklamınız için ödediğiniz hiç bir kuruş boşa gitmez.

Facebook izlenim (gösterim) temelli reklam olanağı sunduğu gibi tıklama temelli reklam olanağı da sunmaktadır. Bu seçenekte reklam için sadece tıklandığında ödeme yaparsınız.

Facebook, düşük fiyat, reklam konumlandırma, istatistik veriler, aynı bütçe ile birden fazla reklam oluşturabilme gibi özellikleri ile diğer reklam mecralarından çok daha avantajlıdır.

Ayrıca Facebook’ta işiniz, ürününüz, markanız veya kendiniz için oluşturacağınız fan sayfaları yoluyla reklam vererek oluşturduğunuz kitle ile erişiminizi sürekli hale getirebilir, sonra gelen reklamlarınızı bu kitle için ücretsiz kılabilirsiniz.

Facebook reklamları ile, fan sayfanıza dahil olmuş hedef kitleye tekrar tekrar reklam gösterilmesine mani olabilirsiniz. Böylece, reklamınızla, ürününüzle ilgilenmiş ve reklam mesajına erişmiş kişilere tekrar tekrar reklam gösterilerek paranız boşa gitmemiş olur.

Kısacası Facebook, sürekli olarak minimum maliyet ve maksimum verimi hedefleyen bir reklam altyapısı kullanmaktadır.

NEDEN MEDIALINE ?

Çünkü MEDIALINE PRODUCTION, Facebook hedef kitlesi belirleme, optimizasyon, reklam çeşitlendirme, sonuca göre reklamın içerik ve hedefini yeniden yapılandırma, bilinç altı süreçlerini planlama gibi bir çok profesyonel yetkinliğin yanısıra fan sayfaları yönetimi, haber desteği gibi bir çok ekstra avantajlar sunmaktadır. MEDIALINE ile, minimum maliyetle maksimum verimliliğin tadını çıkarın !

HABER AĞLARIMIZ

Medialine Production, reklam verenlerin olası hedef kitlelerine yönelik birçok yayın mecralarına sahiptir. Medialine Production, yatırım planlamasını web tabanlı iletişimle sosyal ağların sunduğu olanakları sektörlere tanıtmak ve sektörlere özgü yeni yayın mecraları oluşturmak üzerine yapmaktadır. İnternet ortamının sunduğu bireysel özgürlüğü, haber dağıtım kanallarına taşıyarak “kişilerin bilgiye erişimi” yerine “bilginin kişilere erişimi” modelini geliştirmektedir.

Medialine, bu kapsamda Facebook sosyal ağlarında 70 binin üzerinde üyeye çeşitli sektörler ve ilgi alanlarına göre ayrıştırılmış yayın unsurları ile doğrudan doğruya ulaşmaktadır. Medialine, “ilgi sahaları” tasniflemesine, sektör, konum, hobi ve politik tercihleri dahil etmektedir. Gün geçtikçe yeni igi sahalarına açılmakta ve reklam verenler için uygun hedef kitle optimizasyonunu sağlamaktadır.

ANTALYA GÜNLÜĞÜ

Yerel iletişimde Antalya Günlüğü, alışılmışın dışında yöntemlerle dikkatleri üzerine çekmektedir. Antalya Günlüğü, rekabet yerine birlikte çözüm üretme anlayışı ile mevcut yayın ve iletişim olanaklarını birleştirmektedir. Antalya Günlüğü, basın organından halka yönelen “tek yönlü” haber akışını, kişilerden kişilere çok yönlü haber akışı haline getirmeyi hedeflemektedir. Bunun yanında Antalya Günlüğünde sadece yazılı değil, videolu haber içeriği bulunacaktır.

Antalya Günlüğü, sadece Antalya’da oturanlara değil, Türkiye’nin başka illerinde veya Dünyanın başka ülkelerinde yaşasalar dahi, Antalya ile ilgilenen herkese ulaşmaktadır.

MEDIALINE PRODUCTION

Medialine Prodüksiyon, donanımlı, uzman kadrosu ile firmanızın tanıtım ve reklam filmlerini, çeşitli televizyonlarda gösterime girmesini istediğiniz görsel materyalleri, firma ve markanıza ait ürün fotoğraflarını hazırlamaktadır. Hazırlanan materyaller MEDIALINE tarafından, talebe göre pek çok video platformuna, varsa Facebook fan sayfalarınıza veya websitenize etiketlenmektedir. Firmanıza ilişkin haberleri görüntülü olarak iletmek, haber desteğinden faydalanmak isterseniz, Medialine haber içeriğine uygun çekimlerinizi gerçekleştirmekte, dilerseniz kendi yayın mecralarında bunu paylaşmaktadır.

MEDIALINE WEB TV

İnternetten yayın yapan bir televizyon kanalınız olsun ve burada ürününüz, firmanız tanıtılsın ister miydiniz ? MEDIALINE PRODUCTION, hazırda olan veya bizim tarafımızdan hazırlanan dijital medya materyallerinin sürekli yayınının yönetimini gerçekleştirmektedir. LiveStream alt yapısı kullanılarak, ister websitenizde, ister bağımsız bir sayfada isterseniz Facebook fan sayfalarınızda bu görseller web televizyonu mantığı ile sürekli akış (streaming) halinde gösterime alınmakta, yayın planlaması MEDIALINE tarafından organize edilmektedir. Firmanıza özel bir WebTV kurabileceğiniz gibi, MEDIALINE yayın ağlarına da katılabilirsiniz.

GOOGLE REKLAMLARI

MEDIALINE PRODUCTION, firmanızın, ürününüzün Google aramalarında en üst sıralarda sponsor bağlantı olarak yer alması için Google Adwords optimizasyonunu sağlamaktadır. Google Adwords, ister gösterim isterse tıklama tabanlı olsun minimum maliyetle maksimum hedef kitleye erişiminizde vazgeçilmez bir araçtır.

Tüm reklam ve dijital yayıncılık çözümlerimizle firmanıza özel olarak geliştireceğimiz stratejiler için bizimle irtibata geçin !

Bkz. Ürünlerimiz

agentsinroom-2

MEDIALINE PRODUCTION

DIGITAL MEDIA STREAMING SERVICE

Kışla Mah. 35.Sok. 33/9 ANTALYA

Tel & Fax: 0-242-247 23 01

info@medialineproduction.com

reklam@medialineproduction.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s