Açılış, Ekonomi, Gezi, Kültür, Konferans, Konser, Muratpaşa, Sinema, Tiyatro

Muratpaşa Belediyesi 2010 Yılı Bütçesi 155 Milyon Tl

Muratpaşa Belediyesi 2010 Yılı Bütçesi 155 Milyon TlAntalya Muratpaşa Belediyesi’nde Düzenlenen Ekim Ayı Devam Toplantısında, ‘2010 Mali Yılı Performans Programı’ Değerlendirildi. Muratpaşa Belediyesi 2010 Yılı Bütçesi 155 Milyon Tl Olarak Kabul Edildi.

Tarihe Geçecek Görüşme
Antalya Muratpaşa Belediyesi’nde düzenlenen Ekim ayı devam toplantısında, ‘2010 Mali Yılı Performans Programı’ değerlendirildi. Muratpaşa Belediyesi 2010 yılı bütçesi 155 milyon TL olarak kabul edildi.

Muratpaşa Belediye Meclisi binasında gerçekleştirilen Ekim ayı devam toplantısında Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen başkanlığında aylık meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı öncesi, AK Partili üyelerin isteği ile meclis salonuna Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol A ve Yıldız Takım oyuncuları alkışlar eşliğinde girdi.

Daha sonra toplantıda, Plan Bütçe Komisyonu’na havale edilen 2010-2014 dönemi Stratejik Plan Taslağı, 2010 Mali Yılı Performans Programı ve Bütçe Tasarısı görüşülerek oybirliği ile onaylandı. Muratpaşa Belediyesi 2010 yılı bütçesi 155 milyon TL olarak kabul edildi.

Oybirliği ile geçen 2010-2014 dönemi Stratejik Plan Taslağı hakkındaki görüşlerini de açıklayan Başkan Evcilmen, “Rehber bir çalışma. Objektif, anlaşılabilir şekilde hazırlanmış. Bunda gelecekte hayal ettiğimiz Muratpaşa’yı betimliyoruz. Önemli olan ortak betimle buluşabilmek. Şeffaf ve hesap sorulsun deme cesaretiniz varsa sorun yoktur. Birer canlı organizma olan kentler hele hele yılda 10 milyona yakın turistin mutlaka uğradığı ve insanların taleplerinin farklı farklı olduğu Muratpaşa 5 yıllık planlarla yönetilemez. Yapılandan daha iyisini yapmayı hedeflemiyorsanız bu planın zaten önemi yoktur. En az bütçe ile en iyisini yapmak başarıdır.” diye konuştu.

2010-2014 dönemi Stratejik Plan Taslağı hakkında CHP Grubu’nun görüşünü İbrahim Akkaya, AK Parti Grubu’nun görüşünü Abdullah Işıkhan, MHP Grubu’nun görüşünü de Fırat Özen açıkladı. Muratpaşa Belediye Meclisi Ekim ayı devam toplantısında görüşülen maddeler oybirliği ile kabul edildi.

Haberler.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s