Eğitim, Kepez, İlköğretim

Tütüncüye, eğitim teşekkürü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kabul ettiği İsmail Hakkı Kaya İlköğretim Okulu öğrencilerinin, gelecekte Türkiye’nin, Antalya’nın gururu olacaklarını söyledi.
İsmail Hakkı Kaya İlköğretim Okulu’nun Meclis Üyeleri ve Kros Takımı’nın öğrencileri, geçtiğimiz günlerde kendilerini ziyaret ederek, okullarının sorunlarını çözen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye iadeyi ziyarette bulundu. Okul Müdürü Mehmet Karataş ve öğretmenlerin de yer aldığı ziyarette öğrenciler, çiçek takdim ettikleri Tütüncü’ye, okullarının ihtiyaçlarını karşıladığı için teşekkür etti.  İsteklerini dile getiren öğrenciler de okullarını  ziyaretinde “ Bana mektup yazın” isteğinde bulunan Tütüncü’ye, yazdıkları mektupları sundu.
Tütüncü, öğrencilerin öğrenme azminden duygulandığının söyleyerek , “Sizlere bakınca ülkenin geleceği adına bir kez daha umutlandım. Sizler, inşallah gelecekte bizlerin umutlarını boşa çıkarmayacaksınız.”  dedi.
Başkan Tütüncü, İsmail Hakkı Kaya İlköğretim Okulu öğrencilerine “sizlerden geleceğin toplumu içerisinde örnek gösterilen, saygı duyulan fertler ve bireyler olmanızı istiyoruz.” diyerek, “Belediye olarak elimizden gelen her türlü imkânımızla sizin yanınızdayız. Ben, sizler gibi öğrenci iken bir belediye başkanına yanına gitmek, belediye başkanının bizleri kabul etmesini beklemek çok uzak şeylerdi. Benim bölgemdeki öğrenciler, bizlere çok rahat ulaşmanızı, dertlerinizi rahat bir şekilde anlatmanızı istiyoruz. Her zaman bu kapı sizlere açık.” ifadesini kullandı.

“Tütüncüye, eğitim teşekkürü” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s