Antalya Haber

Flash’ın Hd Yetenekleri Gelişiyor

Flash Güncellendi: Artık İnternet Üzerinden Hd Videoları Çok Daha Hızlı Seyredeceğiz…

Adobe’den İnternet Üzerinden Video Seyretmeyi Sevenler İçin Müjde. Popüler Flash Oynatıcısının Yüksek Çözünülürlüklü Görüntü Oynatma Desteği Geliştiriliyor! Betası Yayınlanan Flash Oynatıcısının 10.1 Sürümü Artık Hd Kalitesindeki Videoları Daha Sağlıklı Bir Şekilde Görüntüleyebilecek.

Adobe, Flash Access 2.0 Sayesinde İnternet Üzerindeki Videoları Daha Gelişmiş Yöntemler Kullanarak, Daha Hızlı Bir Şekilde Aktarabilecek. Bunun Yanı Sıra H.264 Video Oynatma Özellikleri Konusundaki Donanım Kullanımı Seçeneklerini de Genişleten Flash Player, Bu Sayede Artık Özellikle Taşınabilir Cihazlardan Video İzleme Esnasında Daha Az Pil Tüketimi Sağlamayı Hedefliyor.

Flash Player’ın Donanım Özelliklerini Sağlıklı Bir Şekilde Kullanabilmesi İçin Adobe ve Atı Ekiplerinin Bir Arada Sürdürdükleri Çalışmalar Sayesinde Windows Cihazlarda Kullanılan Atı Catalyst Sürücüleri de Güncellendi. Bu Güncelleme Sayesinde Artık Atı Catalyst Kullanıcıları Flash Videoları Eskiye Oranla Artmış Bir Kalitede Görüntüleyebilecekler.

(Kaynak: Chip.com.tr)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s