Döşemealtı, Kültür, Ortaöğretim, Sivil Toplum, İlköğretim

Atatürk’ü Anma Haftası nedeniyle yardımlar devam ediyor

Atatürk'ü Anma Haftası nedeniyle yardımlar devam ediyorAntalya’nın Döşemealtı ilçesine bağlı Bademağacı Kasabasında kırtasiye yardımları yapıldı. İçinde bulunulan haftanın Atatürk’ü Anma Haftası olması sebebiyle Kahraman Köktürk tarafından çocuklara yardımlar dağıtılırken Atatürk’ün açtığı yoldan gidilmesi için söz alındı.

Bademağacı İlköğretimokulu öğrencilerine Atatürk’ü anlama çabalarının karşılığı olarak, kırtasiye malzemeleri dağıtıldı.
Kırtasiyelerin verilmesi sırasında konuşma yapan Kahraman Köktürk şudeğerlendirmelerde bulundu.” Ulu önder Mustafa Kemal Atarürk’e olan özlemimiz hergün artıyor. O’nu anmak O’nu anlamak ve kurduğu devleti sonsuza kadar yaşatmak yeni nesillerin görevidir. Dünya üzerinde dünya çocuklarına bayram hediye eden tek lider olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedeflere ulaşabilmek için hep beraber çalışmamız gerekiyor. Aziz Atatürk’ü yaşatmak için çocuklarımıza onun hedeflerini aşılamalıyız. Bu amaçla O’nun açtığı yolda kullanmaları için yarının büyükleri olan çocuklara kırtasiye yardımında bulunuyoruz. ” dedi.
Hatıra fotoğrafı çekildikten sonraöğrenciler, Kahraman Köktürk’e teşekkür ettiler.

“Atatürk’ü Anma Haftası nedeniyle yardımlar devam ediyor” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s