Kulis

AKP’liler CHP’li oldu !

AKP’liler CHP’li oldu alican deveciCumhuriyet Halk Partisi Kepez İlçe Başkanı Alican Deveci, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatından istifa eden 18 kişinin CHP Kepez İlçe Teşkilatına katıldığını ileri sürdü.

Alican Deveci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, AK Parti iktidarınca yürütülen demokratik açılım sürecine tepki gösteren AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı üyesi 18 kişinin partilerine geçtiğini iddia etti. CHP Kepez İlçe Teşkilatına katılan 18 kişinin demokratik açılım sürecinden rahatsızlık olduklarını belirterek partilerine katıldığını kaydeden Deveci, ”Önümüzdeki günlerde başka bir grubun daha istifa edeceğini öğrendik. Onlar da AK Parti’den istifa ederek CHP’ye katılacaklar. Yani arkası gelecek” diye konuştu.

CHP olarak ulusal birlik ve bütünlüğe sahip çıkmalarının bu geçişte etken olduğunu ifade eden Alican Deveci, ”Partimize katılmaktan onur duyduklarını ifade ettiler” dedi. Alican Deveci CHP Kepez İlçe Teşkilatına üye olan isimlerin, Remziye Gene, Ayşe Gene, İrfan Gene, Sedat Gene, Aydın Gene, Süleyman Gökoğlu, Esra Gökoğlu, Tarık Yıldız, Mehmet Yıldız, Fatih Yıldız, Hatice Uslu, Dilek Uslu Güldemir, Hüseyin Özcan, Hanım Özcan, Ali Özcan, Nazmiye Özcan, Hatice Özcan ve Mehmet Yüksel olduğunu sözlerine ekledi.

AK PARTİ KEPEZ İLÇE BAŞKANI BAYRAKTAR
AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da AA muhabirine yaptığı açıklamada, 3 kişinin istifasının faksla bildirildiği bilgisinin kendisine ulaştığını belirterek, bu kişilerin partisine üye olup olmadıkları hakkında henüz bir inceleme yapmadığını belirtti. Bayraktar, istifaların ve partiler arası geçişlerin siyasette normal olduğunu dile getirerek, ”Dün 200 kişi teşkilatımıza üye oldu. Bugün de arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre 50 kişi daha üye olmuş. Faksla istifası gelen 3 kişi olduğunu biliyorum. Diğer 15 kişi hakkında bana gelen bir bilgi yok” diye konuştu. Bayraktar, demokratik açılım sürecine tepki gösterenlerin de destek verenlerin de olduğunu kaydederek, ”İstifalar demokratik açılım sürecine tepki midir? Bilemiyorum. Ancak buna destek için gelenler de var. İcraatı sevmeyenler de olabilir. Ben istifa eden 3 kişiye değil, katılan 50 kişiye bakarım” dedi.

Antalya Güncel

“AKP’liler CHP’li oldu !” için bir yorum

  1. SONAR ARAŞTIRMA ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRÜ BİLE DİLE GETİRDİ, AÇILIM SÜRECİ İLE BİRLİKTE AK NİN İVME KAYBETTİĞİNİ VE CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN YÜKSELİŞİN AÇIK BİR ŞEKİLDE ORTADA OLDUĞUNU AÇIKLADI!!! VE GÖNÜLLERİN BAŞBAKANI SAYIN DENİZ BAYKAL’IN BAŞBAKAN OLACAĞINI FATİH ALTAYLININ PROĞRAMINDA DİLE GETİRMİŞLERDİR, TEBRİKLER YOLA DEVAM DIYENLERİ CUMHURİYET HALK PARTİSİNDE YOLLARINA DEVAM ETMESINI SAGLAYANLARA!!!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s