Antalya Haber

Adaylıktan Çekilen Ahmet Reyiz Yılmaz Ağır konuştu

Adaylıktan Çekilen MHP'li Ahmet Reyiz Yılmaz Ağır konuştuMHP Genel Başkanlığı’na aday olan Ahmet Reyiz Yılmaz, “Bir tek arkadaşımın saçına teline zarar gelsin istemiyorum” diyerek adaylığını durdurduğunu açıkladı.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, MHP yönetiminin karanlık ellerin eline geçtiğini söyledi, muhafazakar milliyetçilerin yeni bir yol çizme zamanının geldiğini belirtti. Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tabanın değişim iradesinden rahatsız olduğunu belirterek, “Önce AKP Hükümeti’ni ve güvenlik birimlerini suçlayarak kongreye gölge düşürmüştür.” diye konuştu.

Yılmaz, yeterli imzalarının olmasına rağmen Ankara dışından gelen taraftarlarının Ankara’ya sokulmadığını ve parti kurucusunun dilekçesini sunmak için arkadaşlarının darp edildiğini öne sürdü.

PKK’nın sevindiği bir dönemde arkadaşlarının birbirleriyle kavga etmesini istemediklerini ifade eden Yılmaz, kendilerinin bu oyuna gelmeyeceklerini vurgulayarak, “Bir arkadaşımın saçının teline zarar gelmesini istemem. 140 imzamız bulunmasına rağmen şu an itibariyle adaylık sürecimi durdurmuş durumdayım. Salondaki delegenin Devlet Bahçeli ile baş başa kalıp Türk milliyetçiliğinin kaderini ne yönde tayin edeceklerini göreceğiz. Muhafazakar milliyetçiliği üzerindeki işgal bu şekilde sürerse, Ülkücü misyon kendisine yeni bir yol çizebilir. MHP, artık karanlık güç odaklarının eline geçmiştir. Müslüman, muhafazakar milliyetçiler kendilerine yeni bir yol haritası çizmeyi düşünebilirler.” görüşünü savundu.

GüneyHaberci

“Adaylıktan Çekilen Ahmet Reyiz Yılmaz Ağır konuştu” için 9 yorum

 1. valla Ahmet bey haklı.seçimlerde mhp ye oy vermeyi düşünürken(bahçelinin değişmesi şartıyla)şimdi ya BBP ya SP olacak bunlar barajı aşamazsa anketlerde ozaman akp yerine CHP ye oy verecem artık neyapalım.hepsi akp den iyidir.en azından insanlar.ama gönlüm BBP den yana

  1. Sevgili Yakup kardesim!sen ve senin gibi düsünen kardeslerime tavsiyem;Hak ve Eşitlik Partisidir..!Ciddye ALmanızı ve Parti ve Genel Başkanı Sayın Osman Pamukoğlu(Efsane Komutan) Hakkında bilginiz yoksa Araştırmanızı İsterim!
   Şimdiden Teşekürler!Bu ülkenin uzun zamandır aradığı gerçek lider Sayın Pamukoğlu’dur..!

 2. ahmet reyiz de DEVLET BEY’e sataşmadan MİLLİYETCİLİĞİ tartışılmıycak parti yönetimine dil uzatmadan önce kendi israil bağlantılarını anlatsın..israile satılmış bu adamamı kalmış TÜRK MİLLİYETCİLERİNE liderlik yapmak..

 3. Toplam delege sayısı: 1225 Devlet Bahçeli’ye çıkan oy sayısı: 1172 Ahmet Reyiz YILAN 140 imzasının olduğunu iddia ediyor daha doğrusu yalan söylüyor. Aradaki farkı AKP delegeleri ile karıştırmış olmasın. 🙂

 4. SELAMUNALEYKÜM ŞANLI TÜRKMİLLİYETCİLERİ bence dogru söylüyor kardeşim mhp nin dönüm noktası olan 9 olan büyük kurultayı degişim ve taht devrim zamanı idi genc arkadaşlara fırsat vermeklazım mhp türk milletinin ve milliyetcisinin partisidir ne devlet beyin saltanat süregi biryer nede baskasının saltanat sürecegi bir yerdegildir türk milliyetcilerini temsilen oradadırlar genelbaskanımız sayın devlet beyin hizmeti coktur ama istirahat dönemi gelmiştir partimiz gerileme yasıyor akp nin ekmene yag calınıyor yenilikler partimize oy kazandıracaktır genel baskan güven zayatı vermiştir ve mhpye %45 oy kaybına ugratmıştır o yüzden yeni bir temsilci gelmesi gerekmektedir vatanımza hayırlı olsun 9 olagan kurultayımız saygılarla.

 5. ADAM OL AHMET ADAM…. DEVLET BEYE LAF ATMAK SENN NE HADDİNE…SEN ÖĞRENEMEMİŞSİM MHP Yİ GÖREV ALINMAZ VERİLİR KOÇUM… AKILLI KONUŞ AZ….

 6. BEN ANKARADAN VELİ MERZİFONLUOGLU yerinde sayan hep aynı lider zihniyeti tasıyan dava arkadaşlarımı esefle kınıyor ve yenilige davet ediyorum ve yorumlrınıza katılmıyorum atalarımız bizleri dünyaya gelmemiz neden ,istediler neslimiz yürüsün diye illa liderler takatdan düşünce yada vefat edincemi partiyi bırakmalı örnek olarak dsp neoldu ecevit oldü parti bidti mhp nin yaşaya bilmesi ve puroblemsiz kurultayında liderini secmesi lazım mhp oluşumu ve yenilikleriyle küllürlü bir parti olmuştur (kabakuvvetsiz) bu yeniliklere lider degişimiyle devam etmeklazım idi davaarkadaşlarımısaygıyla slmlarım ALLAHA EMANERTOLUNQQQQQQQQBİRHİLALUGRUNAQQQQQQMHPQQQQQQQŞANLITÜRKÜN PARTİSİ İNADINA MHYP.

 7. İşte yeni oluşumun ilk adimi.Sen hangi partiyi kuracaksizn acaba.Yoksa bibip in başınamı gececeksin.MHP yi bölmek için elinden geleni yapan sahte ülkücüler yusufiyelilerle beraber hareket etmedinmi.Akp ve israil tarafından desteklendiginide cook iyi biliyoruz.Senin kim olduğunu belki herkes bilmez ama bizler cook iyi biliyoruz.Seni destekleyen yusufiyeli ülkücüler [ çakma abiler ] bugun samsunda cook aktif durumda.Bunların başında bulunan kişide samsunda mafya olarak bilinen ahmet yılmaz dır.Sen mhp yi karanlik güclerin eline gectigini söylüyorsun ya,acaba seni destekleyen bu çakma abilerlemi 40 yıllık şanlı,şerefli harekete talip oluyorsun.Karanlık güclerden kendin arın önce,ondan sonra Genel başkanlıga aday ol.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s