Antalya Haber

AKP ve CHP’li Başkanların Dayanışması

AKP ve CHP’li Başkanların DayanışmasıKonyaaltı Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Muhittin Böcek’in AK Parti Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaretinde birlik ve beraberlik mesajı ön plana çıktı.

CHP’li Böcek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti. Böcek, Tütüncü’ye başkanlık görevinde başarılar dileyerek,  Akdeniz Belediyeler Birliği başkanı olarak belediyelerin sorunlarını dinlemek ve bu sorunlarda belediye başkanlarına yardımcı olmak amacıyla belediyeleri ziyarete ettiğini söyledi. Başkan Böcek, Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde birlikte çalıştığı Tütüncü’nün, Kepez’de başarılı hizmetler yapacağına inandığını da belirtti.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Konyaaltı Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Muhittin Böcek’in, Antalya için yaptığı hizmetleri takdirle karşıladığını ifade etti.

Başkan Tütüncü, önemli olanın Antalya’nın güzel hizmetlerle buluşması olduğuna dikkat çekerek, şu görüşleri dile getirdi. “Sayın Muhittin Böcek’in, hem Konyaaltı hem de Antalya için yaptığı hizmetleri takdirle karşılıyorum. El ele, gönül gönüle vererek Antalya için güzel, faydalı hizmetleri üretiriz, diye düşünüyorum. Kamu görevi yapanların en önemli önceliğinin millet olması gerektiği kanaatindeyim. Millete hizmet etme yolunda birlikte, beraberce makamlarımızı kullanarak büyük adımlar atmalıyız. Sayın Başkan’ın ziyareti de ortak bir sinerjinin ortaya çıkması konusunda faydalı olmuştur.”

GüneyHaberci

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s