Antalya'nın Renkleri, Fuar, Kültür, Kemer, Yemek, Zevkler ve Renkler

1.ANTALYA ULUSLARARASI KORO FESTİVALİ KEMER’DE YAPILACAK

1.ANTALYA ULUSLARARASI KORO FESTİVALİ KEMER’DE YAPILACAK4-8 Kasım 2009 tarihleri arasında Kemer, yine uluslararası bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

1. Antalya Uluslararası Koro Festivali Kemer Belediyesi sponsorluğunda Kemer’de yapılacak. Organizasyon hem çocuklar hem de büyükler için iki ayrı kategoride olacak.

Bulgaristan, Türkiye, İsrail, Litvanya, Cote D’Ivore-Afrika ve Ermenistan’ın katıldığı festivalde dünyadan farklı korolar müziklerini tanıtma ve paylaşma imkânı bulacak.

Kemer’de gerçekleşecek olan festival; açıkhava performansı, yarışma, folk müzik, sacral müzik ve pop müzik dalında olmak üzere 5 ayrı kategoride yapılacak.

4 Kasım Çarşamba günü Arslanbucak Belediye Düğün salonunda saat 20,00’de açılış Seremonisi ile başlayacak festivalin Açıkhava performansları Kemer Belediyesi önünde, diğer yarışmalar ise Kemer Turem salonunda yapılacak. Festival 8 Kasım Pazar günü Kemer Grand Haber Hotel’de saat 20.00’de yapılacak kapanış seremonisi ile son bulacak.

Ülkemizde en istikrarlı, en ses getiren, en yaygın ve en popüler festivalleri yapanlar hep yerel yönetimler olmuştur. Mahalli idareler ve sponsorlarla güçlenen festivaller, bölge tanıtımının en etkili yoludur.

Antalya’da bir ilk olacak bu festival, tüm dünyadaki çok sesli amatör korolar aracılığıyla Türkiye’nin, Antalya’nın, Kemer’in tanıtımını sağlayacaktır.

FESTİVAL PROGRAMI
4 Kasım Çarşamba – Belediye Düğün Salonu Saat 20.00 ( Açılış Seremonisi)
5 Kasım Perşembe – Belediye Önü saat 18.00 – 21.00
6 Kasım Cuma – Turem salonu Saat 10.30 – 15.00
6 Kasım Cuma – Belediye Önü Saat 18.00 – 21.00
8 Kasım Pazar Saat 20.00 Grand Haber Hotel ( Kapanış Seremonisi)

E-Kemer

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s