Antalya Haber, Dernekler - Vakıflar, Sergi

Antalya Ülkü Ocaklarından Sergi

Ülkü Ocaklarından SergiAntalya Ülkü Ocakları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle resim sergisi ve sinevizyon gösterisi yaptı.

Sergide, Atatürk, Cumhuriyet yılları, Kurtuluş Savaşı ve Çanakkale Zaferi fotoğrafları sergilendi. Sinevizyon gösterisi ile Cumhuriyet yılları ve Atatürk hakkında belgeseller gösterildi.

Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Lokman Kaya, sergi için şu sözleri söyledi;”21. yy.’ın ülkemizin ve tüm Türk-İslam Âleminin üzerine kara bulutlar halinde çöktüğü zor ve sıkıntılı dönemlerden geçmekteyiz. Ekonomik, siyasi, kültürel ve sosyal sıkıntılar nefes alıp verişimizi zorlaştırmakta. Açılım safsataları, ordumuza linç kampanyaları, 2.Cumhuriyet meraklısı akıl ve vicdan yoksunlarının söylemleri, rejim karşıtlarının saldırıları, Din İstismarcılarının salyalı kampanyaları arasında Cumhuriyet Bayramının 86. Yıldönümünü kutluyoruz… ” dedi.

Sözlerine devam eden Başkan Lokman Kaya, şu şekilde devam etti;”Türk tarihinin en zorlu sınavlarından biri olan Milli Mücadeleyi kanıyla ve onuruyla veren Türk milletine iradesi ve itibarı iade edilmiş: Türke ve Müslümana en yakışan yönetim şekli olan Cumhuriyet 29 Ekim 1923de millete armağan edilmiştir.” dedi. Ve çalışmaları hakkında son olarak şu sözleri ekledi:”Ülkü Ocakları olarak bundan sonraki çalışmalarımızda Cumhuriyetimizi ve devletimizin yegane unsurlarını yaşatma gayesinde olacağız. Ve vatanın bölünmez bütünlüğünü koruyarak, Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılında ülkemizi lider ülke yapma ülküsü ile geleceğe doğru yüreyeceğiz.” diyerek sözlerini bitrdi.

BizimAntalya

“Antalya Ülkü Ocaklarından Sergi” için bir yorum

  1. sayın ülkü ocakları başkanım, söylrdiklerinize sonuna kadar katılıyorum. ama bizi dinleyenmi var adamlar ülkeyi karış karış satıyorlar, açöılım, saçılım savsataları ile gündem değiştirip saman altından su yürütüyorlar. bu ülkeyi ancak ülkücü hareket kurtarır. millet olarak aklımızı başımıza alma zamanımız geldide geçiyor bile. dün işyerime bir müşteri geldi. köyceğiz orman işletmesin de çalışıyor. akp. hükümeti geçici işçi den memurluğa almış onun için minnet borcum var ben çok süründüm, isterse ülkeyi bitirsin yine de ona veririm diyor. bu kafalr değişmedikçe biz daha çok satılırız. allah sonumuzu hayır eyleyin YAŞASIN ÜLKÜCÜ HAREKET …..HOŞÇAKALIN ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s