Antalya Haber, Dernekler - Vakıflar, Sivil Toplum Kuruluşları

Lokman Kaya: Ülkücüler ihanete izin vermeyecek

Lokman Kaya Ülkücüler ihanete izin vermeyecekAylardır Ülke gündemini işgal eden, Türk Milleti’ni ve Türk Devleti’ni bölüp parçalama oyununun bir diğer adı olan “(sözde) AÇILIM SÜRECİ”ni tedirginlik ve kaygı içerisinde takip ettiklerini söyleyen Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Lokman Kaya, “İhanet içerisinde yer alanlar tarih önünde kara bir leke şeklinde anılacak ve gereken ceza verilecektir” dedi.

İslam düşmanlarının gözbebeği oldular
Tarihi, geçmişi; sevgi ve şefkatin, dostluk ve kardeşliğin en güzel örnekleriyle dolu olan büyük Türk Milleti’ni ırkçılık, soykırım, baskıcılık gibi birçok suç ile aşağılayan, Türk Milleti’nin milli ve manevi değerlerine hakaret ve saldırıyı marifet olarak algılayan bir irade ne yazık ki bugün iktidar koltuğunda oturduklarını vurgulayan Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Lokman Kaya, “Hükümet olduğu ilk günden itibaren Türk Milleti’nin aleyhine olan türlü türlü faaliyetleriyle boy gösteren söz konusu irade bugün Türk ve İslam düşmanlarının gözbebeği haline gelmiştir. Bu iradenin bir süredir ağzına doladığı açılımlar da bu durumun hem ispatı ve hem de gereği olarak önümüzde durmaktadır” şeklinde konuştu.

Yol karanlık ve tehlikelidir
Kaya yaptığı açıklama şöyle konuştu; “Yüzyıllar boyu savaş meydanlarında kılıç, kalkanla, top ve tüfekle yapamadığını satın aldıklarıyla yapmayı strateji haline dönüştürmüş olan emperyalizmin günümüzdeki temsilcileri ülkemizde de aynı yol ile etkin olma çabasındadırlar ve görünen odur ki istenilen yapılmış Türk Devleti de siyaseten esir alınmıştır. Ülkeyi yönetme görevini üstlenenler kendilerini iktidar yapan Türk Milleti’nin sesine, duygu ve düşüncelerine kulaklarını, gözlerini ve kapılarını kapamış; hizmet ettiklerinin talimatları doğrultusunda hareket etmeye başlamışlardır. Bilinmelidir ki bu yol karanlık ve tehlikeli bir yoldur.”

Türkler ülkü kervanı yolcusudur
“Türk Milleti’nin yüzyıllardır bağrına bastığı, el uzatıp aşını paylaştığı, kendi içinden kendi parçası olarak kabul ettiği unsurlar Türk Milleti’ne karşı kışkırtılmış ve ne yazık ki yüzyıllardır bir arada yaşayan büyük Türk Milleti birbirine düşman hale getirilmiştir” diyen Kaya, “Tarih sahnesinin en önemli aktörü olduğu dünyaca kabul edilmiş, düşmanlarının dahi adaletine gıpta ettiği Türk Milleti’nin hiçbir şahıs, kurum, halk, millet, devlet veya coğrafyaya düşmanlığı, kini olmamıştır, olamaz. Müslüman Türk Milleti “Türklere Birlik, Dünyaya Nizam” hedefiyle yola çıkmış koca bir ülkü kervanın yolcusudur. Bu yolda önüne çıkan, kendisine saldıran, yolunu kesenler olmuştur, olmaktadır ve biliyoruz ki olacaktır. Elbette ki Türk Milleti bu engelleri geçmişte ortadan kaldırdığı gibi bugün de kaldırmayı bilir” dedi.

İhanet çarkına su taşıyorlar
Türk Milleti’ne karşı düşmanlık, kin ve garez duygusu besleyenler, hainlik ve ihanet düşüncesinde olanlar ve Türk Milleti’nin sabrını sınamaya kalkanlar Türk Milleti’nin sabır sınırları zorlandığında neler yaptığına bir göz atmalı ve ders alması gerektiğini vurgulayan Kaya, “Aksi takdirde tarih tekerrür edecek ve Milletimize düşmanlık ve hainlik edenler hak ettikleri karşılığı alacaklardır. Bilinmelidir ki Türk Milleti’ne hizmet etmeyi amaç edinen Ülkücü Hareketin mensupları hiçbir ihanet oyununun bu milletin huzur, mutluluk ve bekasına zarar vermesine müsaade etmeyecek bu yolda ettiği yemine sadık kalacaklardır. Temennimiz bu ihanet çarkına su taşıyanların bir an önce hatalarının ve yanlışlarının farkına varmaları ve akıllarını başlarına almalarıdır. Türk Milleti’nin iradesi ile iktidar olanlar Türk Milleti’nin sesine, duygu ve düşüncelerine göre hareket etmelidirler. Oturdukları koltukların, taşıdıkları sorumlulukların farkında olmadan hareket edenler, hem tarihin kara sayfalarında yer edinecekler hem de hesap günün de memleket sevdası ile can verenlerin, kan verenlerin vebali altında ezileceklerdir. Karanlıklar içerisine sürüklenen küresel ve kötü niyetli beyinlerin; Türk İslam Işığıyla aydınlanması duasıyla” diye konuştu.

AntalyaGüncel

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s