Açılış, Antalya Haber, Antalya'nın Renkleri, Gezi, Kültür, Kemer, Kendini Geliştir, Konyaaltı, Nasıl Yapılır ?

UKRAYNA’NIN ODESA KENTİNDEN GÖYNÜK BELEDİYESİNE ZİYARET

UKRAYNA’NIN ODESA KENTİNDEN GÖYNÜK BELEDİYESİNE ZİYARETUkrayna’nın Odessa Kenti heyeti başta,  Yuriy Shibanov ( Odessa Valiliği Danışmanı) olmak üzere Kceniya Belyayeva, Sergey Protopopov, Valentin Filipenko ( Ukrayna Güzel Sanatlar Okulu Başkanı) ve Olena Myakiş Göynük Belediyesi’ne bir ziyarette bulundular.

Başkan Necati Topaloğlu tarafından Başkanlık Makamında karşılanan Ukrayna Heyeti ile oldukça samimi bir havada karşılıklı görüşmeler yapıldı.

Ukrayna’nın Odessa Kenti Heyetinin Yuriy Shibanov başkanlığında Göynük’e bir nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirten Başkan Topaloğlu;

“Sayın Shibanov ve beraberindeki heyetle kültürel, sportif ve sosyal alanlarda fikir alışverişinde bulunduk. Göynük Beldesi olarak kardeş şehir ilişkilerimizi geliştirmek ve Göynük’ü bir Dünya Kenti yapmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu bağlamda Odessa heyetinin Beldemizde spor, sanat, kültür ve ticari alanlarda yapmayı düşündüğü yatırımları da değerlendirmekteyiz. Ukrayna’nın Odessa Şehri gerek sanatsal ve gerekse ticari alanlarda çok önemli bir merkez. Kendilerinin bilgi birikiminden ve tecrübelerinde yararlanmayı düşünüyoruz”  dedi.

E-kemer

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s