Antalya Haber

Provokatörler iş başında – Fatih Gürbüz

Provokatörler iş başında - Fatih Gürbüz

PKK’lı teröristlerin Habur Sınır Kapısından ellerini kollarını sallayarak Türkiye’ye girişlerin ardından yaşanan curcunadan faydalanmak isteyen istismarcılar kardeş kanı dökmek için kolları sıvadı.

İki grup çatıştırılmaya çalıştı
Hassas olayların yaşandığı şu dönemde yurtdışından cep telefonlarına atıldığı anlaşılan bazı mesajlarla halkı galeyana getirmeye çalışanların hevesleri kursaklarında kaldı.
“Türk bayrağını arabana tak, teslim olan PKK’lıları lanetleme konvoyuna sende katıl. Saat:12:00 yer Ferrekrom önünde buluşalım MHP İl Başkanlığı” ve birde Kürt kökenli vatandaşlara kutlama yapmak için aynı gün aynı saatte kapalı yolda miting çağrısında bulunan bir mesajın atıldığı söylentisi Antalya’nın bir faciadan dönüldüğünün işaretini veriyor.

Gereken hesabı yargı verecektir
Atılan mesajla ile ilgili hiçbir bilgilerinin olmadığını ve bu konuda araştırma yaptıklarını söyleyen MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, “Bu mesajı atarak halkı galeyana getirmeye çalışanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağız. MHP hiçbir zaman sokağa inmeyecek, tepkisini demokratik yollarla gereken kişilere gereken cevabı verecek güce sahiptir. MHP adını kullanarak bizi bir takım olayların içerisine çekmeye çalışanların acilen bulunup yargı önünde hesap sorulmasını sağlayacağız. Tüm MHP’lilere sağ duyu çağrısında buluyoruz. Ağzımızdan duymadıkları hiçbir şeye inanmamalarını istiyoruz. Milliyetçileri sokağa indirerek hesap gördürmeye çalışanların hesabını Türk yargısının göreceğine inanıyoruz” dedi.

Antalya Güncel

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s